Kancelaria Adwokacka - Magdalena Czerwień Kancelaria Adwokacka - Magdalena Czerwień

O Kancelarii

Adwokat Magdalena Czerwień-Durkalec uzyskała tytuł magistra prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie broniąc pracy magisterskiej z zakresu prawa własności przemysłowej. W ramach studiów dodatkowo ukończyła kurs prawa niemieciekiego na Uniwesrytecie w Kolonii. Aplikację Adwokacką odbyła przy Krakowskiej Izbie Adwokackiej uzyskując wpis na listę adwokacką w 2011r.


Adwokat Magdalena Czerwień-Durkalec odbyła kurs z zakresu mediacji cywilnej i gospodarczej przy Centrum Mediacji Naczelnej Rady Adwokackiej i uzyskała tytuł zawodowego mediatora.

Kancelaria Adwokacka adwokat Magdaleny Czerwień - Durkalec specjalizuje się w prawe cywilnym, gospodarczym oraz rodzinnym oferując kompleksową obsługę oraz doraźną pomoc prawną osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym. Kancelaria prowadzi sprawy sądowe oraz proponuje alternatywne sposoby rozwiązywania sporów, w tym mediacje.

Oferujemy podejście indywidualne do każdego klienta, ścisłe zachowanie tajemnicy adwokackiej, a przede wszystkim profesjonalizm i dochowanie należytej staranności przy każdej sprawie.

Kancelaria współpracuje z innymi kancelariami indywidualnymi w Krakowie, w szczególności z Kancelarią Adwokacką Wojciecha Czerwienia www.adwczerwien.pl

Adwokat Magdalena Czerwień uzyskała tytyłu magistra prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie broniąc pracy magisterskiej z zakresu prawa własności przemysłowej. W ramach studiów dodatkowo ukonczyła kurs prawa niemieciekiego na Uniwesrytecie w Kolonii. Aplikację Adwokacką odbyła przy Krakowskiej Izbie Adwokackiej uzyskując wpis na listę adwokacką w 2011r.

Adwokat Magdalena Czerwień odbyła kurs z zakresu mediacji cywilnej i gospodarczej przy Centrum Mediacji Naczalnej Rady Adwokackiej i uzystakała tytuł zawodowego mediatora.

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE